Model.Name

Darek Tomecki został naszym nowym Podopiecznym

Opublikowano: niedziela, 14 stycznia, 2024

Dariusz przyszedł na świat 11 stycznia 2014 roku z zdiagnozowanymi w okresie prenatalnym wadami wrodzonymi, obejmującymi rozszczep obustronny wargi i podniebienia oraz wyrostka zębodołowego. Niemniej jednak, to jedynie początek trudnej ścieżki, gdyż mimo przeprowadzonych operacji, Darek nadal przechodzi leczenie.

Darek zmaga się z niskorosłością, spowodowaną ubytkiem płata przysadki mózgowej, co wymaga regularnych iniekcji hormonu wzrostu. Dodatkowo boryka się z problemami tarczycy, zaćmą, obniżonym napięciem mięśniowym i hipercholesterolemią. Przechodzi również intensywne leczenie ortodontyczne i psychologiczne. Wszystkie te aspekty leczenia stanowią zarówno trud emocjonalny, jak i finansowy. Pełna historia choroby Podopiecznego dostępna jest tutaj.

Darek jest bratem dwóch sióstr w spektrum autyzmu, co wymaga poszerzonej diagnostyki genetycznej dla całej rodziny. Cele dla Darka obejmują środki na kontynuację leczenia, terapię i turnus żywieniowy, a także konieczne dalsze korekty plastyczne. Możesz pomóc:

wpłacając darowiznę online

dokonując przelewu na numer konta: 74 1020 2528 0000 0702 0277 3166 z dopiskiem Dariusz Tomecki
Dziękujemy z całego serca za każdą pomoc!