Model.Name

Nasza Fundacja wykonuje przeróżne działania dla swoich podopiecznych. Organizujemy imprezy charytatywne, kwesty, festyny, pikniki, koncerty, akcje społeczne i wiele, wiele innych. Poszukujemy do współpracy otwartych, fajnych i pozytywnie zakręconych ludzi, którzy kierują się dobrocią i sercem. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, opowiemy Ci o naszej działalności i pokażemy, że pomaganie jest SUPER!

Dołącz do nas, bo szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu wolontariuszy i wspomóc naszą Fundację, wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy na wolontariat (dostępny poniżej) i prześlesz go do nas mailowo na adres: fundacja@fundacjastoserc.pl. O wszystkich kolejnych postępowaniach będziesz informowany poprzez adres e-mail.

Przed wysłaniem formularza zapoznaj się z Regulaminem (dostępny poniżej) i dowiedz się, jak wygląda wolontariat w naszej Fundacji, jakie zadania będziesz mieć do wykonania oraz czy spełniasz potrzebne wymagania.

Jeżeli masz jakieś pytania śmiało pisz na nasz adres mailowy: fundacja@fundacjastoserc.pl lub dzwoń na numer telefonu: 530 761 071. Bardzo chętnie Cię poznamy i rozwiążemy wszelkie wątpliwości.

Czekamy na Ciebie!

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Formularz Wolontariusza

Regulamin Wolontariatu Fundacji Sto Serc

Zgoda rodziców / opiekunów prawnych

Dlaczego warto być naszym wolontariuszem?

Pomoc innym: Przez swoje zaangażowanie możesz bezpośrednio pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Twój wkład może mieć realny wpływ na poprawę życia innych ludzi.

Rozwój osobisty: Wolontariat to doskonała okazja do rozwoju osobistego i zdobywania nowych umiejętności. Możesz nauczyć się pracy zespołowej, komunikacji, organizacji czasu, rozwiązywania problemów i wielu innych umiejętności, które będą cenne zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Społeczność i nowe znajomości: Praca wolontariusza często pozwala nawiązać nowe przyjaźnie i poznać ludzi o podobnych wartościach. To świetny sposób na zbudowanie więzi społecznych i poczucie wspólnoty.

Doświadczenie zawodowe: Wolontariat może stanowić cenne doświadczenie, które można uwzględnić w CV. To pokazuje potencjalnym pracodawcom, że jesteś zaangażowany, gotów do nauki i masz umiejętności społeczne.

Radość i satysfakcja: Pomaganie innym i widzenie efektów swojej pracy może przynieść ogromną satysfakcję i uczucie spełnienia. To może być motywujące i wpływać pozytywnie na twoje samopoczucie psychiczne.

Rozszerzenie perspektywy: Praca z różnymi grupami ludzi czy obszarami problemowymi pozwala poszerzyć perspektywę i zrozumienie świata. Możesz zyskać nowe spojrzenie na życie i problemy społeczne.

Wspieranie misji organizacji: Jeśli nasza fundacja, zajmuje się sprawą, która jest Ci szczególnie bliska, wolontariat daje szansę bezpośredniego zaangażowania się w rozwiązanie tego problemu.