Model.Name

Ambasadorowie Fundacji Sto Serc pełnią niezwykle istotną rolę, będąc nie tylko wsparciem, lecz także kluczowym elementem budowania autentyczności działań fundacji. Dzięki ich zaangażowaniu i współpracy misja charytatywna staje się bardziej wiarygodna i zyskuje większe uznanie w oczach społeczeństwa.

Ambasadorowie pełnią rolę nie tylko reprezentacyjną, lecz również edukacyjną, przybliżając cele i wartości fundacji szerszej publiczności. Ich osobiste zaangażowanie i oddanie sprawie charytatywnej sprawiają, że działania Fundacji nabierają głębszego sensu i wpływają pozytywnie na społeczność.

To właśnie poprzez zaufanie i życzliwość Ambasadorów, organizacja charytatywna może skuteczniej angażować społeczność w swoje inicjatywy. Ich inspirujące działania i przykład motywują innych do aktywnego udziału w działaniach dobroczynnych, co przyczynia się do zwiększenia skali pomocy i wpływu fundacji.

Dlatego pragniemy serdecznie podziękować naszym wspaniałym Ambasadorom za ich bezinteresowne zaangażowanie, nieustające wsparcie oraz oddanie sprawie charytatywnej. Jesteście nie tylko reprezentantami naszej organizacji, ale także inspiracją dla innych, pokazując, że razem możemy zdziałać naprawdę wielkie rzeczy. Dobrze, że jesteście częścią naszej misji!

Anna Dereszowska — ambasador Fundacji Sto Serc

Anna Dereszowska, urodzona 7 kwietnia 1978 roku w Mikołowie, to nie tylko znana polska aktorka, piosenkarka i producentka telewizyjna, ale także serce wielu charytatywnych inicjatyw. Jej wszechstronna kariera w świecie rozrywki przyniosła jej popularność i uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Jako aktorka, Anna Dereszowska zagrała w wielu polskich filmach i serialach, zdobywając uznanie zarówno w produkcjach komediowych, jak i dramatycznych. Jej talent sceniczny znalazł odzwierciedlenie zarówno na deskach teatru, jak i na ekranie, inspirując widzów swoją autentycznością i wrażliwością. W świecie muzycznym Dereszowska również pozostawiła swoje ślady. W 2005 roku wydała album zatytułowany "Odlotowe agentki" we współpracy z koleżankami z programu "Agentki", pokazując swoje zdolności wokalne i artystyczne.

Poza aktorstwem i muzyką Anna Dereszowska angażuje się również w działalność charytatywną, wykorzystując swoją popularność do pomocy innym. Jej zaangażowanie społeczne dodaje głębi i sensu jej karierze, inspirując innych do działania i wywołując pozytywne zmiany w społeczeństwie.

Od kilku lat Anna Dereszowska wspiera nasze działania i kibicuje każdemu podopiecznemu, wnosząc ciepło i nadzieję w ich życie. Jej bezinteresowna pomoc i oddanie sprawie charytatywnej są prawdziwym przykładem humanitaryzmu i empatii, godnym naśladowania przez wszystkich.

Zespół CARRANTUOHILL — ambasador Fundacji Sto Serc

Grupa CARRANTUOHILL istnieje od 1987 roku i jest jednym z najważniejszych zespołów wykonujących tradycyjną muzykę celtycką w Polsce. Inspirując się korzeniami tej muzyki, rodem z Irlandii i Szkocji, grupa tworzy zarówno autorskie kompozycje, jak i opracowania aranżacyjne tradycyjnych utworów, poszerzając brzmienie o różnorodne instrumenty i style.

Wykorzystując stylowe instrumentarium, takie jak skrzypce, uilleann pipes, bouzuki, cittern, bodhran, flety, tin whistles, akordeon, mandolina oraz gitara akustyczna, grupa CARRANTUOHILL kreuje niepowtarzalne brzmienie, które wciąga słuchaczy w magiczny świat celtyckiej muzyki.

CARRANTUOHILL wielokrotnie gościli w Irlandii, gdzie mieli okazję uczestniczyć w prestiżowych warsztatach muzycznych oraz koncertować na renomowanych festiwalach i w klubach muzycznych. Ich występy w Irlandii cieszyły się uznaniem zarówno publiczności, jak i krytyków, co zaowocowało licznymi teledyskami nakręconymi w malowniczych irlandzkich sceneriach.

Grupa CARRANTUOHILL współpracowała również z wieloma polskimi artystami, takimi jak Anna Maria Jopek, Anita Lipnicka, Stanisław Sojka, Paweł Kukiz czy Urszula Dudziak, wspólnie tworząc niezapomniane projekty muzyczne i koncerty.

Jednak oprócz swojej pasji do muzyki, CARRANTUOHILL angażuje się również w działalność charytatywną na rzecz naszych podopiecznych. Ich wsparcie i zaangażowanie w akcje charytatywne od wielu lat przyczyniają się do poprawy życia osób potrzebujących i dodają głębi ich misji artystycznej.