Fundacja Sto Serc

Fundacja Sto Serc rozpoczęła swoją misję w 2010 roku, a od tamtej pory nieprzerwanie służymy pomocą wszystkim potrzebującym. Nasza działalność nie ogranicza się do jednej grupy wiekowej czy choroby – wspieramy niepełnosprawne dzieci i dorosłych, osoby w trudnej sytuacji życiowej, oraz starsze i samotne osoby. Nasze wsparcie obejmuje finansowanie leczenia, rehabilitacji, pokrywanie kosztów zabiegów i operacji, zakupy żywności, leków oraz sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Naszym głównym celem jest poprawa jakości życia osób, które potrzebują wsparcia, oraz przyczynianie się do dobrobytu naszej społeczności.

Ponadto nasza fundacja angażuje się również we wsparcie innych placówek i organizacji, przekazując niezbędną pomoc tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Nasza praca opiera się na wartościach zrozumienia, empatii i troski o dobro naszych podopiecznych. Wierzymy, że tylko poprzez wspólną działalność możemy wprowadzać pozytywne zmiany, które mają realny wpływ na jakość życia wielu osób.

Dzięki zaufaniu i wsparciu naszych darczyńców jesteśmy w stanie kontynuować naszą misję i poszerzać zasięg osób, które możemy dotrzeć z naszą pomocą. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na rozwój naszej fundacji i skuteczne reagowanie na zmieniające się potrzeby społeczności. Jesteśmy wdzięczni za każdą okazję, która pozwala nam wspólnie budować lepszą przyszłość dla naszych podopiecznych.

Co robimy?

Finansujemy:

turnusy rehabilitacyjne, operacje, zabiegi,

sprzętu medycznego, ortopedycznego lub rehabilitacyjnego,

zajęcia terapeutyczne.

Kupujemy:

lekarstwa, artykuły medyczne, sprzęt medyczny i rehabilitacyjny,

sprzęt sportowy,

potrzebną żywność, środki chemiczne gospodarstwa domowego, odzież, artykuły szkolne lub inne, aktualnie niezbędne przedmioty.

Dodatkowo:

wspomagamy rodzinę w trudnej sytuacji materialnej,

organizujemy i przeprowadzamy akcje pomocowe,

organizujemy struktury i akcji charytatywnych w postaci punktów wydawania żywności, odzieży i innych potrzebnych rzeczy

prowadzimy działalność mającą na celu pozyskanie ofiarodawców i sponsorów dla realizacji celów Fundacji,

organizujemy imprezy sportowe, turystyczne oraz konkursy,

działamy na Facebooku,

pomagamy w Afryce.