Aktualności

IV Piknik Rodzinny Fundacji Sto Serc

Opublikowano: poniedziałek, 17 czerwca, 2019

IV Rodzinny Piknik Fundacji Sto Serc – cóż to była za zabawa!

W sobotę 15 czerwca, już po raz czwarty mieliśmy okazję bawić się na dorocznym pikniku i wspólnie spotkać się z naszymi Podopiecznymi, ich rodzinami i przyjaciółmi. Atmosfera była niezwykle gorąca (ufff…) ale pomimo upału klauni Psotka i Pipek znakomicie rozbawiali najmłodszych i zapewniali szereg atrakcji dla dużych i małych.

Gościem pikniku była FUNDACJA DOGIQ która zaprezentowała wyjątkowy pokaz z udziałem wyszkolonego psa asystującego osobie niepełnosprawnej oraz psa terapeutycznego, z którym na co dzień pracuje Miron, podopieczny naszej Fundacji. Bardzo dziękujemy za obecność <3 cieszymy się, że mimo wysokiej temperaturze pieski Amber i Czoka wraz z opiekunkami Natalią i Misią dały z siebie wszystko.

Dziękujemy serdecznie Lodziarni "Sonia" Tradycyjne lody w Borowej Wsi za możliwość organizacji pikniku, jest nam niezmiernie miło, że już po raz czwarty mogliśmy u Was zagościć i wśród zieleni spędzić mile czas. Dziękujemy za życzliwość, zaangażowanie i mnóstwo gałek przepyyyysznych lodów 😋🍦🍦🍦😀