Model.Name

Nowy sprzęt i rehabilitacja Julki Goli

Opublikowano: wtorek, 23 lipca, 2024

Rehabilitacja Julki Goli jest kluczowym elementem jej codziennego życia. Dziewczynka jest rehabilitowana metodą Vojty w celu stymulacji czucia głębokiego i powierzchniowego, aktywizacji i wzmocnienia wszystkich mięśni ciała.

Niedawno, dzięki wsparciu darczyńców Fundacji Sto Serc, Julka otrzymała nowe ortezy, które są niezbędne na co dzień. Dzięki nim może być pionizowana, zabezpieczają one jej stópki przed dalszymi deformacjami, a także dzięki nim może zrobić parę samodzielnych kroków, a bez nich byłoby to niemożliwe.

Rodzice Julki dziękują wszystkim darczyńcom i Fundacji Sto Serc za okazaną pomoc:

"Dziękujemy za okazaną pomoc dla Julki. Dzięki środkom może być codziennie rehabilitowana i zaopatrzona w konieczny sprzęt. Wasze wsparcie daje nam nadzieję na lepszą przyszłość dla naszej córki."

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć nowych ortez oraz rehabilitacji Julki, które dzięki Waszej pomocy zostały zapewnione dziewczynce.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, dzięki którym Julka może uczestniczyć w rehabilitacji!