Model.Name

Podsumowanie Charytatywnego Turnieju Siatkarskiego - Gramy dla Zuzi

Opublikowano: poniedziałek, 11 marca, 2024

Wczorajszy dzień na hali MOSiR w Mikołowie był pełen sportowych zmagań i wzruszających chwil, ponieważ odbył się tam turniej siatkarski dedykowany naszej Podopiecznej, Zuzi Nych. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu, tworząc razem niesamowitą atmosferę.

Jesteśmy dumni z wygranej drużyny, która pokazała swój sportowy talent. Gratulacje dla Was!

Chcielibyśmy również ogłosić, że podczas tego wydarzenia udało nam się zebrać kwotę 15590,80 zł! To niezwykły dowód solidarności i wsparcia dla Zuzi. Dziękujemy każdemu, kto włączył się w tę szlachetną inicjatywę.

Szczególne słowa uznania kierujemy do Zbyszka Długaja, bez którego zaangażowania nie byłoby możliwe zorganizowanie tak wspaniałej imprezy. Dziękujemy również MOSiR Mikołów za udostępnienie hali oraz Zastępcy Burmistrza Mikołowa, Mateuszowi Handlowi, za patronat honorowy.

Nie możemy zapomnieć o naszych niezastąpionych wolontariuszach z UKS Trójka Mikołów i I Liceum Ogólnokształcącego im. K. Miarki w Mikołowie, a także o występujących dziewczynkach z Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jerzego Kukuczki w Mikołowie. Dziękujemy również frimom: Mirafmed, EMS Flow Mikołów, Latający Borsuk, Many Home, 50 Smaków, Paka Ninja, Birdabo Studio oraz Decathlon w Mikołowie.

To był niezwykły dzień pełen wspólnych emocji. Mamy nadzieję, że za rok znów spotkamy się na kolejnym turnieju siatkarskim, kontynuując naszą misję pomocy i wsparcia dla Zuzi oraz innych potrzebujących.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za Waszą hojność i zaangażowanie!

Zdjęcia w galerii: Birdabo Studio