Model.Name

Podsumowanie Tygodnia Mocy Kobiet

Opublikowano: wtorek, 12 marca, 2024

W dniach 1,2 oraz 9 marca odbyły się imprezy zorganizowane w ramach Tygodnia Mocy Kobiet dla naszej Podopiecznej, Bogumiły Raudner. Chcielibyśmy podziękować każdemu, kto uczestniczył w wydarzeniach oraz włączył się w zbiórkę dla Bogusi. 

Maraton zumby, przyciągnął łącznie ok. 150 uczestników, którzy przez 3,5 godziny dzielnie tańczyli. Na wydarzeniu wystąpił także zespół Satysfakcja, składający się z przedstawicieli Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mikołowie. Na warsztatach samoobrony można było dowiedzieć się jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo, a także przećwiczyć sposoby zachowania się w różnych niebezpiecznych sytuacjach. Spotkanie z psychologiem, "Odkryj swoją moc", którego tematem przewodnim były źródła kobiecej mocy, również cieszyło się zainteresowaniem. Uczestniczki rozmawiały o tym, co dla nich oznacza słowo moc i siła, kiedy czują siłę, jak mogą być dla siebie "czułą przewodniczką", a także uczestniczyły we wzmacniającej praktyce jogi. Ostatnim wydarzeniem z cyklu Tygodnia Mocy Kobiet było SWAP PARTY, czyli bezgotówkowa wymiana ubrań. Dzięki niemu można było pozbyć się niepotrzebnych ubrań i wymienić je na nowe perełki przyniesione przez inne uczestniczki. 

Te cztery wydarzenia przyciągnęły dużo kobiet, dzięki którym łącznie udało się uzbierać 10 417,36 zł! To ogromna kwota, wspierająca walkę o zdrowie naszej Bogusi. Dziękujemy!

Zdjęcia w galerii: Birdabo Studio