Model.Name

Pomoc dla Krzysztofa Herzoga

Opublikowano: poniedziałek, 27 listopada, 2023

Męski Fest, zumba i górski festiwal

Te trzy wydarzenia odbyły się w miniony listopadowy weekend. Wasza hojność i zaangażowanie sprawiły, że wydarzenia zorganizowane na rzecz Krzysztofa Herzoga przyniosły nie tylko uśmiech, ale również znaczne wsparcie finansowe.

Charytatywny Maraton Zumby dla Krzyśka organizowany na MOSiR Łaziska Górne zebrał 6687,02 zł!
Wspaniali ludzie, którzy włączyli się w nasz maraton zumby, przekazały niesamowite 6687,02 zł! To nie tylko świetna zabawa, ale także ogromna pomoc dla Krzysztofa. Dziękujemy za energię, radość i hojność, jaką przynieśliście na parkiet!
Fotorelacja z wydarzenia 👉 https://tiny.pl/ckz5p
Męski Fest organizowany na hali MOSiR Mikołów zebrał 1963,70 zł:
Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w męskim Feście! Organizowane turnieje przyniosły dużo emocji, a wykonane testy i badania pozwoliły na zadbanie o zdrowie naszych mężczyzn.
Fotorelacja z wydarzenia 👉 https://tiny.pl/ckz5k
Łaziski Festiwal Górski "Pod górę" organizowany w MDK Łaziska Górne i Miejska Biblioteka Publiczna w Łaziskach Górnych zebrał 908,33 zł!
Wiele ciekawych flimów, inspirujących wystąpień oraz stoiska zaopatrzone w idealne prezenty świąteczne przyciągnęły do Łazisk Górnych ponad 600 amatorów górskich wędrówek. Poza motywacją do wypraw w góry, wydarzenie zaowocowało dodatkowym wsparciem dla naszego Podopiecznego. Serdecznie dziękujemy!
Fotorelacja z wydarzenia 👉 https://tiny.pl/c2xp3
eszcze raz dziękujemy każdemu, kto organizował oraz brał udział w tych świetnych wydarzeniach. Mamy nadzieję, że zobaczymy się również za rok!
I pamiętajcie Panowie! Dbajcie o swoje zdrowie, nie tylko w listopadzie!