Model.Name

Wielkanocne upominki dla podopiecznych

Opublikowano: czwartek, 28 marca, 2024

W bieżącym tygodniu poprzedzającym święta mieliśmy zaszczyt dostarczyć odrobinę radości i wsparcia do dwóch miejsc. Pierwszym z nich był Ośrodek Terapii Nerwic dla Dzieci i Młodzieży SPZOZ w Orzeszu, gdzie dostarczyliśmy nie tylko słodkie niespodzianki, ale również drobny sprzęt medyczny, który pomoże w ich codziennej pracy. 

Natomiast drugim miejscem, które odwiedziliśmy, było Centrum Zdrowia w Mikołowie, a konkretnie ZOL w Łaziskach Średnich. Tutaj skoncentrowaliśmy się na przekazaniu artykułów higieny osobistej oraz Nutridrinków, które mają za zadanie poprawić komfort życia pacjentów.

Cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że te święta będą nieco jaśniejsze dla podopiecznych obu placówek. Dla nas każda okazja do niesienia pomocy i radości jest bezcenna, zwłaszcza w tym wyjątkowym czasie.

 

Wszystkim życzymy zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz smacznego jajka.