Model.Name

Wspieraj Fundację Sto Serc dzięki zakupom online!

Opublikowano: czwartek, 06 czerwca, 2024

Czy wiesz, że robiąc zakupy w internecie również możesz nas wspierać?

Korzystając z roszerzenia "przypominajka FaniMani" podczas robienia zamówień online lub rezerwacji noclegów, średnio 2,5% wartości internetowego zamówienia trafi do naszej fundacji. A co najważniejsze - korzystanie z serwisu FaniMani nic nie kosztuje!

Przekazanie darowizny można aktywować jednym kliknięciem - prosto i bezpiecznie! Wystarczy wykonać następujące kroki:

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku i w ciągu roku zrobisz zakupy przez FaniMani.pl za min. 100 zł, otrzymamy dodatkowe 2x5 zł.

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie "Przypominajka FaniMani" do przeglądarki Przypominajka FaniMani

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Wejdź na nasz profil na FaniMani, aby zainstalować przypominajkę! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przypominajce, obejrzyj film na YouTube.

Dodatkowo - gdy już założysz konto i będziesz mieć przypominajkę - wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore) Pobierz Aplikację MobilnąPobierz Aplikację Mobilną

Możesz nam pomagać także poprzez telefon. Pobierz aplikację i korzystaj z oferty ponad 1700 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.