Model.Name

Znamy kwotę z przekazania 1,5% podatku za 2023 rok!

Opublikowano: piątek, 26 lipca, 2024

Mamy wspaniałą wiadomość!

Na konto fundacji wpłynęła kwota z przekazania 1,5% podatku za 2023 rok. Łącznie otrzymaliśmy:

944 149,70 zł

Z całego serca dziękujemy każdemu, kto przekazał swoje 1,5% podopiecznym naszej fundacji i przyczynił się do nowego rekordu!

Otrzymane środki pozwolą na sfinansowanie leczenia, rehabilitacji, lekarstw, a także wszystkich sprzętów, które są potrzebne naszym Podopiecznym do walki z chorobą. Dzięki wsparciu podatników każdy z nich będzie mógł walczyć o lepsze jutro!

Dziękujemy również rodzicom i opiekunom, którzy aktywnie włączyli się w prowadzenie kampanii 1,5%. Bez nich pobicie tego rekordu nie byłoby możliwe! W porównaniu do roku poprzedniego udało się zebrać kwotę większą aż o 163 075,44 zł.

Pod koniec września otrzymamy płytkę z Urzędu Skarbowego, dzięki której będziemy mogli przekazać środki Podopiecznym.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i zaufanie.💚