Zuzanna Adamczak

• Data urodzin: 01 stycznia, 2003
  • Choroba: Mózgowe porażenie dziecięce
  • Cel: pomoc w sfinansowania zabiegu

My, rodzice 10–letniej Zuzi, prosimy o pomoc dla naszej córki, która urodziła się 29.09 2003r jako wcześniak (1010g ) i jest dziewczynką z rozpoznanym Mózgowym Porażeniem Dziecięcym.

Nasza córka ma również wadę wzroku, niedosłuch, niedowład kończyn,

nawracające zakażenie układu moczowego oraz zanik nerki prawej.

W związku z ciągłą rehabilitacją trwającą od urodzenia borykamy się z problemem ciągłości finansowej na kosztowne zabiegi rehabilitacyjne. W chwili obecnej możemy pochwalić się, iż Zuzia po dwóch przebytych operacjach porusza się samodzielnie choć do pełni prawidłowego chodzenia jest jeszcze daleko.

Przed córką jest jeszcze perspektywa ciągłej rehabilitacji, która w przekonaniu specjalistów potrwa jeszcze kilkanaście lat.

Naszą jedyną nadzieją są kompleksowe, profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne prowadzone w prywatnych ośrodkach, rehabilitacyjnych, które niestety nie są finansowane z budżetu Państwa. Każdy turnus trwający 2 tygodnie, a także różnego rodzaju rehabilitacje przynoszą widoczne efekty poprawy zdrowia Zuzi .

Turnusy oraz rehabilitacje, a także sprzęt do rehabilitacji niosą za sobą koszty , których nie jesteśmy w stanie udźwignąć, a każda forma pomocy jest realną i wymierną drogą do normalnego życia i uzyskania pełnej sprawności dla naszej córki.

W CHWILI OBCENEJ ZBIERAMY ŚRODKI NA ZABIEG FIBROTOMII. ZABIEG JEST OGROMNĄ SZANSĄ DLA CÓRKI, ALE JEGO KOSZT TO

10 900ZŁ, A CZASU MAMY BARDZO MAŁO PONIEWAŻ OPERACJA MA ODBYC SIĘ W JUŻ MARCU.

Każda przekazana pomoc na konto fundacji będzie dla naszej córki ogromnym wsparciem.