Paweł Brząkalik

• Data urodzin: 31 lipca, 2005
  • Choroba: Choroba genetyczna von Recklinghausena, autyzm, nerwiakowłókniakowatość, ADHD, poważne zagrożenie nowotworem
  • Cel: sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego

Paweł urodził się 31.07.2005 roku jako zdrowe dziecko.

W dziewiątym miesiącu życia trafił do szpitala, gdzie stwierdzono u niego nieuleczalną chorobę genetyczną von Recklinghausena. Dodatkowo chłopiec cierpi obecnie na ADHD, autyzm oraz nerwiakowłókniakowatość. Na ciele oraz na narządach wewnętrznych
i w głowie pojawiły się i nadal pojawiają guzy, przez co dziecko odczuwa bardzo często silne bóle brzucha i głowy. Jest również zagrożony chorobą nowotworową.

Chłopiec jest bardzo żywym dzieckiem lubiącym się uczyć, osiąga wysokie stopnie zwłaszcza z matematyki. Dzięki zażywaniu silnych leków wyciszających, jest w stanie skupić się na nauce.

Paweł powinien wyjeżdżać na turnusy rehabilitacyjne, by dzięki ćwiczeniom zmniejszyć objawy choroby, niestety rodzina nie posiada wystarczających funduszy, które pozwoliłyby na sfinansowanie wyjazdu.

Dlatego potrzebna jest każda pomoc finansowa.