Wojciech Szruba

• Data urodzin: 29 września, 1992
  • Choroba: małogłowie, mózgowe porażeniem dziecięce, padaczka
  • Cel: Koszty rehabilitacji

Wojtuś urodził się 29.09.1992r w Mikołowie. Jego możliwości intelektualne są na poziomie głębokiego niedorozwoju umysłowego. Od urodzenia syn ma małogłowie i choruje na mózgowe porażeniem dziecięce oraz padaczkę.

Do tej pory nie opanował żadnej czynności, wymaga stałego karmienia przy pomocy łyżeczki i butelki. Nie sygnalizuje żadnych potrzeb fizjologicznych, stale przebywa w pozycji leżącej czasem tylko siedzi (ale w tym celu potrzebuje podpórki)

Z Wojtusiem nie ma żadnego kontaktu, wydaje tylko pojedyncze dźwięki, nie mające cech komunikatu. Jest niezdolny do trzymania jakichkolwiek przedmiotów, reaguje jedynie na muzykę.

Praca z synem opiera się na prowadzeniu zajęć ogólnorozwojowych w oparciu o wszystkie zmysły.

Dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi i Instytucji z wielką prośbą o pomoc w zebraniu potrzebnych funduszy na rehabilitację, gdyż bez Państwa pomocy nasz syn nie ma żadnych szans.

Jeśli mogą Państwo nam pomóc, prosimy o wpłatę na podane konto, każda okazana pomoc będzie dla nas wielkim wsparciem.