Posiłki wigilijne dla potrzebujących

Posiłki wigilijne dla potrzebujących

W dniu 21.12.2023 odbyła się wydawka potraw dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mikołowie oraz Centrum Usług Społecznych w Łaziskach Górnych. Wydaliśmy 100 pakietów zawierających świąteczne potrawy - barszcz, uszka, pierogi oraz rybę, ziemniaki i kapustę. Dorzuciliśmy również pierniki na osłodę. Wśród potrzebujących były osoby starsze i młodsze, rodziny, a także osoby samotne. Cieszymy się, że mogliśmy im pomóc, wywołując uśmiech na ich twarzach. 

Podczas wydarzenia panowała radosna atmosfera, a my, czuliśmy ogromną satysfakcję z niesienia pomocy potrzebującym. W trakcie wydawki nie zabrakło serdecznych słów wsparcia i życzeń świątecznych dla wszystkich, którzy skorzystali z pomocy. To nie tylko dostarczenie posiłków, ale także moment wzajemnego zrozumienia i solidarności w trudnych chwilach.

Z takich akcji wynika, że nawet małe gesty dobroci mogą mieć ogromny wpływ na życie innych ludzi. Pozostawiają one także po sobie piękne wspomnienia i ukazują, że razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich.