Model.Name

Nasza nowa Podopieczna

Opublikowano: środa, 03 stycznia, 2024

Victoria Borzejewicz

Z przyjemnością informujemy, że dołączyła do nas nowa podopieczna, mała bohaterka o imieniu Victoria. Od urodzenia walczy z krytyczną wadą serca HLHS, pomimo trzech przeprowadzonych operacji. Niestety, pełna korekta wady nie została jeszcze osiągnięta, a Victoria musi zmagać się z wieloma trudnościami, w tym niedomykalnością zastawki, co utrudnia jej normalne funkcjonowanie.

Victoria przeszła operację serca już w jedenastym dniu życia, a obecnie zmaga się z wieloma chorobami współistniejącymi, co uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie. Niedomykalność zastawki sprawia, że chodzenie na dłuższe dystanse staje się coraz trudniejsze.

Rodzice zwracają się do Was o wsparcie przy zakupie specjalnego wózka inwalidzkiego, który poprawi komfort życia Victorii i pomoże jej pokonywać codzienne trudności. Cała historia choroby dziewczynki dostępna jest pod linkiem: https://fundacjastoserc.pl/podopieczni/victoria-borzejewicz/

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie i dobre serca, abyśmy razem mogli pomóc Victorii w codziennych wyzwaniach. Każda darowizna przyczyni się do poprawy jakości życia tej niezwykłej dziewczynki. Wspomóc można dokonać poprzez wpłatę online lub dokonując przelewu na numer konta: 74 1020 2528 0000 0702 0277 3166 z dopiskiem "Victoria Borzejewicz".

Dziękujemy z całego serca za każdą pomoc!