Model.Name

Mały procent = duża pomoc

Opublikowano: niedziela, 11 lutego, 2024

Podobnie jak w zeszłych latach, Fundacja Sto Serc, zbiera środki z 1,5% podatku. Okres rozliczeń PIT za 2023 rok trwa od 15 lutego do 30 kwietnia.

Chcąc przekazać 1,5% naszej fundacji, należy w zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000353992.

Mamy nadzieję, że uda nam się pobić rekord zebranych środków, a tym samym wesprzeć potrzebujących. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przekazaniu 1,5% odwiedź naszą zakładkę - podaruj 1,5%.

Przekazanie 1,5% podatku jest bardzo proste. W trakcie corocznego rozliczenia podatku dochodowego (PIT) wystarczy podać numer KRS organizacji pożytku publicznego oraz obliczyć i wpisać 1,5% kwoty podatku. Jeśli samo obliczenie wydaje się zbyt skomplikowane, programy do rozliczenia PIT ułatwią to zadanie, wykonując automatycznie niezbędne obliczenia i wskazując odpowiednie rubryki do wypełnienia.

Można to zrobić np. z pomocą w pełni darmowego oprogramowania programu na system Windows lub w aplikacji on-line e-pity.

Program e-pity Copyright 2023-2024 e-file sp. z o.o. sp. k.